Arka Porya Marea - Doblo - Fiorino - Stilo - Strada - Linea - Brava (Abs Var)

  • Marka: MOTORTEC
  • Ürün Kodu:51754193
  • Üretici Kodu:51754193
  • Stok Durumu:30
  • 605,88TL

Fiat Albea Palio Doblo Linea Marea Uno Strada Tempra Arka Porya Rulmanı (ABS'li) Fiyatı.

Fiat Albea Palio Doblo Linea Marea Uno Strada Tempra Arka Porya Rulmanı (ABS li) arka porya rulmanı bu ürün "yan sanayi" bir ürün olup oto yedek parçanın üretici şirket ve marka adı: MOTORTEK.

Bu arka porya rulmanı 1 yıl üretici şirket garantisi kapsamındadır.

Siz değerli müşterilerimize yukarıda fiyatını sunduğumuz bilyalı arka porya rulmanı (abs'li) fiyatı, internet üzerinde perakende piyasasının en rekabetçi fiyatını sunuyoruz.

Fiat Albea Palio Doblo Linea Marea Uno Strada Tempra bilyalı arka porya rulmanı (absli) oto yedek parça için yukarıda siz değerli müşterilerimize sunduğumuz fiyat ile güvenle satın alabilirsiniz.  

Fiat Albea Palio Doblo Linea Marea Uno Strada Tempra Arka Porya Rulmanı bugün satın aldığınızda, aynı gün anlaşmalı olduğumuz kargo şirketine adrese teslim teslim olmak üzere "ÜCRETSİZ KARGO" hizmeti ile gönderiyoruz.

Fiat Albea Palio Doblo Linea Marea Uno Strada Tempra abs'liarka porya rulmanı aldığınızda kargo dağıtım merkezimizin bulunduğu Ankara'dan 600 km mesafelere kadar ertesi gün (1 aş günü içerisinde), daha uzak mesafeler için ise, 2 iş günü içerisinde kapınızda teslim olması öngörümüz var.


ÜRÜN İSMİ ARAÇ MARKASI ARAÇ MODELİ ARAÇ YILI OEM NO ARAC TİPİ MOTOR TİPİ ÜRETİCİ ADI 9 10
FİAT

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.