Teslimat Bilgileri

GÖNDERİ SEÇENEKLERİ

Gönderileriniz Yurtiçi  Kargo ile teslim edilecektir. Siparişleriniz kargoya verildikten sonra teslimat süresi 600 Km'ye kadar 1 iş günün de,600 Km'den uzak mesafelerde ise 2 ile 5 gün arasındadır. Sev merkezimiz Ankara'dadır, kilometre hesabının Ankara'ya göre yapılması gerekmektedir.


KARGO ÜCRET POLİTİKASI

Parçafoni üzerinden yapacağınız tüm alışverişlerinizde kargo ücretsizdir. Kargo bize aittir, biz karşılıyoruz. 


KARGO TESLİM ALIMI

Kargonun kabulü ve ürünlerin teslim alınması esnasında kontrol edilmelidir.
Yaşanabilecek eksiklik ya da hasar durumunda tutanak tutulmalıdır, aksi halde Parçafoni Oto sorumluluk kabul etmemektedir. 
Teslim alacağınız ürünlerin hasarlı ya da eksik çıkması durumunda sizden "Kargo Tespit Tutanağı" talep edileceği için; ürünlerinizi kargo görevlisinden teslim alırken kargo görevlisinin yanında kontrol ederek teslim alınız ve hasarlı ya da eksik ürün olması durumunda tutanak tutturunuz.
Aksi halde; Kargo Tespit Tutanağı bulunmayan bildirimler geçersiz sayılacak; eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmiş sayılacaktır.
parcafoni.com'dan yapmış olduğunuz alışverişlerde ürün teslimatını Yurtiçi Kargo ile yapmaktayız.
Siparişinizin kargo şirketine teslim edilmesini takiben, kayıtlı e-posta adresinize bir bilgilendirme mesajı iletilir. Siparişleriniz ortalama 24 saat içnde (haftasonu ve resmi tatil günleri hariç) kargoya verilir. 
Kullanıcılar, teslimat süresinde yaşanabilecek gecikmeleri en aza indirmek için adres bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak bildirmekle yükümlüdür.
Hatalı adres bildiriminden kaynaklı gecikmelerden Parçafoni sorumlu değildir. 
Not: Kargo firmaları hacmi büyük ve ağırlığı fazla olan kolilerinizi bina önüne kadar taşımaktadır. Daha detaylı bilgi için müşteri hizmetleri ekibimiz ile görüşebilirsiniz. 


İADE SÜRECİ

İadeleriniz için gönderim adresimiz; Alıcı Adı:  Parçafoni

Adres: Bahçekapı Mahallesi 2542 Cadde No: 2 Şaşmaz Etimesgut Ankara


Değişim işlemi için hesabınıza giderek değişim talebi oluşturmanız gerekmektedir.