Hakkımızda

Parçafoni Oto Yedek Parça Hakkında

Oto yedek parça sektörü büyürken Taşdemirler Oto Yedek Parça olarak yeni bir girişime de imza bulunmaktayız :  Parçafoni Oto Yedek Parça !

Neden Açtık ?

Mevcut altyapımızın çağın gereksinimlerine karşı yavaş tepki veriyor oluşu ve bazı platformların desteklenmemesi nedeni ile çok daha hızlı , esnek ve kullanıcı deneyimine daha fazla önem veren Woocommerce altyapısına geçiş yaparak, siz oto yedek parça alışverişi yapan müşterilerimizin ihtiyaçlarına daha hızlı cevap verebilmek adına Parçafoni’yi hayata geçirdik.

Neden Parçafoni ismi ?

Kısa ve akılda kalan, parça sektörünü de içerisinde barındıracak domain ve marka ismi arayışımız oldukça uzun sürdü. Uzun araştırmalar ve onlarca alterantiften sonra seçenekleri önce 10’a sonra 3’e ve sonra teke düşürdük, sonuç olarak Parçafoni’de karar kıldık.

Hangi Araç Modellerine Satış Yapıyoruz ?

Parçafoni şuan Beta sürümünde. Beta sürümünde sadece 6 marka için yedek parça satışı yapıyoruz: Tofaş, Fiat , Renault , Dacia , Citroen ve Peugeot marka araç modellerine satış yapıyoruz. Bunun yanı sıra universal aksesuarlar ( oto kılıfı, silecek süpürgesi vb.) , oto aküler , otomobil lastikleri ve motor yağları mevcut. Yedek Parça Satışı yapılan tüm modeller :

Citroen Yedek Parça Dacia Yedek Parça Fiat Yedek Parça
Peugeot Yedek Parça Renault Yedek Parça Tofaş Yedek Parça