Motor Yağı 5 30 5Lt Evolutıon fultech (Partiküllü)

  • Marka: ELF
  • Ürün Kodu:ELF050
  • Üretici Kodu:ELF050
  • Stok Durumu:126
  • 913,10TL

Elf Evolation Protech partiküllü 5w 30 5 litres motor yağı dizel banzinli ve lpg'li araçlar için genel olarak kullanmaya uygundur.

Bu partiküllü 5 30 dizel banzinli lpg'li motor yağı ürünün üreticisi ve marka adı: ELF.

Sistemimize düşen satışlar kargo mesai saatleri içerisinde "aynı gün kargo" sevkiyatı, ücretsiz kargo ve adrese teslim hizmeti sunduğumuzu bilmenizi isteriz.

Fiat arabanız için bugün partiküllü 5 30 dizel banzinli lpg'li motor yağı aracınız ile uyumlu değil ise, ürün iade veya ürün değişimi için ürüne ve ürün ambalajına zarar vermemek üzere ile 14 iş günü zaman zarfında size teslimatı yapan aynı kargo şirketi ile bize göndermekten çekinmeyiniz lütfen.

Bizden satın aldığınız oto yedek parçaları kargo lojistik sigortalı olup, sigortanızın zarar görmemesi adına oto yedek parçanızı kargodan teslim alırken ürününüzün veya ürün ambalajının lojistik esnasında zarar görmediğinden emin olmak için kergo elemenı gözetiminde kontrol ederek teslim almayı ihmal etmeniniz lütfen. 

Satın aldığınız ürüne veya ürün ambalajına kargo lajistik esnasında zarar geldiğini görürseniz, kargo dağıtım elemanı gözetiminde rapor tutarak (yenisiyle değiştirme gerekçesi belirterek) aynı kargo ile bize göndermeyi ihmal etmeyiniz lütfen.


ÜRÜN İSMİ ARAÇ MARKASI ARAÇ MODELİ ARAÇ YILI OEM NO ARAC TİPİ MOTOR TİPİ ÜRETİCİ ADI 9 10
5w 30 Motor Yağı 5 Litre Evolution Genel Genel ELF 050 Genel Dizel / LPG /Benzinli ELF
GENEL

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.